BOLD - REKLAMA, POLIGRAFIA
44-100 GLIWICE
SOWIŃSKIEGO 11

bold@bold.gliwice.pl

DZIAŁ HANDLOWY - REKLAMA, PRZEMYSŁ

Roman Kacperski
+48 32 330 55 21 | +48 501 70 40 55 roman.kacperski@bold.gliwice.pl

DZIAŁ HANDLOWY - ZNAKI BHP

Górny Śląsk, Łódzkie - Maria Lottko
+48 504 031 132 maria.lottko@bold.gliwice.pl

Wielkopolska, Dolny Śląsk, Opolskie, Lubuskie, Zachodnio Pomorskie - Tomasz Siemionka
+48 501 744 103 tomasz.siemionka@bold.gliwice.pl

Małopolska, Świętokrzyskie, Lubelskie, Mazowieckie - Przemysław Baranowski
+48 501 744 125 przemyslaw.baranowski@bold.gliwice.pl

Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie - Rafał Ronatowski
+48 505 180 137 rafal.ronatowski@bold.gliwice.pl

ZNAKI BHP - OBSŁUGA KLIENTA | DZIAŁ PROJEKTOWY

Karolina Gruszka
+ 48 32 330 55 24 | +48 508 130 193 karolina.gruszka@bold.gliwice.pl

ZAOPATRZENIE

Justyna Chołuj
+48 32 330 55 20
+48 508 130 196 justyna.choluj@bold.gliwice.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Anna Sąsiadek
+48 32 330 55 22 ania.sasiadek@bold.gliwice.pl

Marcin Niesporek
+48 697 396 598 marcin.niesporek@bold.gliwice.pl

DZIAŁ JAKOŚCI

Andrzej Dymnicki
+48 32 330 55 23
+48 501 760 100 andrzej.dymnicki@bold.gliwice.pl

KSIĘGOWOŚĆ / KADRY

Weronika Komraus-Pypno
+48 32 330 55 25mweronika.komraus@bold.gliwice.pl

MAGAZYN

+48 32 330 55 27

tabliceBHP.com

Copyright © 2019 BOLD - REKLAMA, POLIGRAFIA / strona główna / napisz do nas

iso
STOPKA